11 Letni Bieg Piastów

Emocje i zmęczenie pozostały w pamięci zawodników tym samym, kto nie widział, niech czyta 😂.

Okres lenistwa biegowego za nami 😭 i z pełnym tornistrem szykujemy się do jesiennych zawodów.

Pierwsza lekcja odrobiona w Jakuszycach. Jak to na pierwszej lekcji bywa wszyscy jeszcze śpią. Nie inaczej było w naszym wesołym samochodziku 😂 . Wszyscy ziewali i narzekali po co my tam jedziemy jak tam pada 😂Po godzince jazdy dotarliśmy do celu na Polane Jakuszycką. Odbiór pakietów i wracamy do narzekania 😂 W co się ubrać jak to pada. Koszulki obowiązkowo iksy 🎉 to było w regulaminie grupy a reszta do woli co kto chciał to ubrał.

Pół godziny striptizu na parkingu i wszyscy gotowi do walki oprócz Uli. Ten Toi Toi brudny w tym śmierdzi a ja muszę 😂 Tak musiała że wszyscy pobiegli .Ula z Ewą dwa iksy 🎉 na końcu przekroczyły linie startu.Trójka męskich iksów kilkaset metrów przed nimi wyskoczyła już z chmur i ponownie narzekała. Przestało padać i z każdym kilometrem robiło się coraz cieplej. Już w połowie trasy poczuliśmy klimat iście ostatnich dni 🔥 . No i co zrobić z pelerynami przeciw deszczowymi ,które zaczęły nam przeszkadzać. Mi się udało bo Daniel miał plecaczek 😘 i odziwo go dogoniłem z zapytaniem – co się dzieje ? To był początek złych wiadomości . Kostka poszła 🥺. Przez moment byłem najlepszy z iksów.Moment bo Daniel nie zrezygnował i poleciał goniąc czołówke. Wtedy byliśmy w pierwszej setce 🎉 na 500 zawodników.Bylismy wszyscy 3x bo za mną lub przed był Łukasz.Tak się tylko wymienialiśmy pozycjami i numerkami ❤️ na tej długiej trasie.

Półmaraton Jakuszycki to prawie 23 km niby łatwy a jednak dla mnie bardzo ciężki.Takiego zmęczenia nie pamiętam od lat mając w nogach kilka górskich zawodów na tym dystansie. Koniec narzekań 😂 Sam sobie jestem winien. W sierpniu treningowa suma kilometrów wyniosła uff 19 km 😂 Za tydzień Wałbrzych będzie lepiej. Pogoda wyluzowała i chęci do treningów powrócą. Ostatecznie iksy zameldowały się w komplecie na linii mety odpowiednio Daniel z czasem 2 godzin . Ja z Łukaszem 16 minut później 😂 a dziewczyny 16 minut po nas ❤️🎉🔥 No i na koniec smutek w grupie 🥺 Jeden iks w gipsie 🥺

Gratulacje dla wszystkich iksów i pozostałych znajomych na trasie ❤️😘🎉

You may also like...