BORYRUN – Półmaraton Kliczków

BORYRUN to nowość w kalendarzu biegowym ,który odbył się 6 maja 2023 roku na terenie Borów Dolnośląskich ze startem i metą na Zamku Kliczków. Nadrzędnym celem wydarzenia było wsparcie profilaktyki zapobiegania depresji, która stanowi jedną z najpoważniejszych przyczyn zaburzeń funkcjonowania w życiu, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. 

Festiwal biegowy miał w swojej ofercie aż 6 kategorii biegów. Crossowy Półmaraton ,Zamkowy Bieg Na zdrowie z dystansem 10 kilometrów oraz szeroka oferta dystansów duathlonu i nordic walking.

Mimo nie sprzyjającej pogody na starcie zameldowało się blisko 300 osób, którzy z przyjemnością i uśmiechem spełnili swój obowiązek zawodnika.

Bieg crossowy na dystansie półmaratonu w Kliczkowie był zamiennikiem niespełnionego wyjazdu do Słowenii 😀 na Wings for Life World Run . Pakiet startowy pozostał w Ljublianie za to wczorajszy był odziwo 😀 wyjątkowo bogaty. Pakiety pakietami liczy się bieg. Błotko i mżawka miały męczyć jak się okazało wszyscy znajomi przybiegli na metę w okolicach własnych życiówek. Mój czas 1:48:48 gorszy tylko o minutkę od życiowki .

Powiązane zdjęcia: